24.01.2022, Pazartesi
-7 °C / 2 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SAĞLIK
  4. /
  5. HASTANELER-SAĞLIK MERKEZLERİ
  6. /
  7. Egekent’ten Kızılcabölükspor’a sağlık desteği

Egekent’ten Kızılcabölükspor’a sağlık desteği

Haber Merkezi - 29 Temmuz 2021 Perşembe - 14:52 Egekent’ten Kızılcabölükspor’a sağlık desteği

Denizli’nin 3. Lig temsilcisi Kızılcabölükspor’un futbolcuları, sağlık sponsorları Özel Egekent Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

A- A+

Yeni sezona hazırlanan Kızılcabölükspor’da oyuncuların sağlık kontrolü Özel Egekent Hastanesinde gerçekleştirildi. Sağlık kontrolünde futbolcuların herhangi bir problemi olmadığı belirlendi.

Her türlü sağlık ihtiyaçları için kulübe destek olduklarını belirten Egekent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek, “Şehrimizin gurur kaynağı Kızılcabölüksporumuzun sağlık sponsoru olduk. Futbolcularımızın ve teknik heyetimizin tamamının her yıl sağlık hizmetini burada gerçekleştiriyoruz. Check-up, MR çekimi, muayene gibi konularda bütün sağlık hizmetleri için geçerli. Biz de takıma bu şekilde destek oluyoruz” dedi.

“SPORA VE SPORCUYA KATKILARI BÜYÜK”

Egekent Hastanesinden aldıkları hizmetten memnun olduklarını belirten Kızılcabölükspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet İnan ise, “Mustafa bey sağ olsun sağlık taraması konusunda geçen sene de destek olmuştu. Futbolcularımızın sağlık problemlerine sezon boyunca yardımcı oluyor. Bu sene yine sponsorumuz oldu. Denizli futbolu için çok büyük bir şans. Spora ve sporcuya çok katkısı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

DENİZLİ (İHA)