27.03.2023, Pazartesi
9 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SAĞLIK
  4. /
  5. HASTANELER-SAĞLIK MERKEZLERİ
  6. /
  7. Karahayıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine...

Karahayıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine 81 personel alınacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Nisan 2022 Perşembe - 08:35Güncelleme: 21 Nisan 2022 Perşembe - 08:36
Karahayıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine 81 personel alınacak

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ), Karahayıt’ta yapımı tamamlanan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine sözleşmeli 81 personel alacak. Personel alımıyla ilgili başvurular yarından (cuma) itibaren başlayacak.

PAÜ’nün Karahayıt’taki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde görevlendirilmek üzere çeşitli kadrolara sözleşmeli olarak 81 personel alınacak. Personel alımında, 2020 yılı KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınacak. Eczacı kadrosu hariç diğer kadrolar için yazılı ve sözlü sınav yapılmayacak.

PERSONEL ALINACAK KADROLAR

Karahayıt Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine alınacak personelin 10 hemşire, 5 röntgen teknisyeni, 1 eczacı, 5 sağlık teknikeri, 10 diğer sağlık personeli, 1 tekniker, 1 teknisyen, 5 koruma ve güvenlik görevlisi (erkek), 15 destek personeli, 2 büro personeli, 25 fizyoterapist ve 1 sosyal çalışmacı olacağı açıklandı.

BAŞVURU TARİHİ

PAÜ’nün toplam 81 personel alımı için duyurusunun yaptığı kadrolara başvurular yarın başlayacak ve 9 Mayıs’ta sona erecek.

Haberin DevamıReklam

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alımı için başvurular “www.pau.edu.tr” adresinden çevrim içi olarak yapılacak. Şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Süresinde yapılmayan veya sistemde meydana gelen gecikmeler nedeniyle zamanında yapılmayan başvurular dikkate alınmayacak.

Başvuru işlemleri sırasında gerçeğe aykırı belge verdiği ya da beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin başvuruları geçersiz sayılacak, sözleşmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecek, hakkında yasal işlem yapılacak.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek.

Sonuçlar başvuru bitim tarihinden itibaren 15 gün içinde www.pau.edu.tr adresinden ilan edilecek.