15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BAKLAN
  8. /
  9. Zolan’dan DGC’ye ziyaret

Zolan’dan DGC’ye ziyaret

Haber Merkezi - 25 Temmuz 2022 Pazartesi - 13:44 Zolan’dan DGC’ye ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni (DGC) ziyaret etti.

A- A+

Ziyarete Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın yanı sıra, DGC Başkanı Muhammet Karaçay, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Zolan, bir araya gelmekten çok mutlu olduğunu söyledi.

Gazetecilerin kutsal bir görevi yerine getirdiğini, vatandaşın haber alma hakkını yerine getirmek için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Zolan, “Yedi gün,24 saat, 365 gün, yaz-kış demeden haber nerede ise oraya koşuyorsunuz. Bazen kendinizi riske atarak habere ulaşmaya çalışıyorsunuz. Haberlerinizle kamuoyuna bilgi aktarıyorsunuz. Yaptığınız iş çok çok önemli. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Haberin DevamıReklam

Hayatını kaybeden gazetecileri anan Zolan, “Bizler her zaman sizlerle beraberiz, iç içeyiz. Bu şehrin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yapmış olduğumuz her şey sizlerin aracılığı ile halkımıza duyuruluyor. Çoğu zaman mesaimiz yan yana, sizlerle beraber koşturuyoruz. Emeğinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah yarınımız bugünden daha güzel olsun. Birlik ve beraberlik içinde, inşallah milletimizi bilgilendirmeye, onların haber alma hakkını en iyi şekilde sağlamaya gayret edeceksiniz.”