02.06.2020, Salı
14 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu

Denizli OSB’de grup tamamlayıcı sağlık sigortası anlatıldı

Haber Merkezi - 24 Ekim 2018 Çarşamba - 16:19 Denizli OSB’de grup tamamlayıcı sağlık sigortası anlatıldı

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenen “Grup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” konulu seminer gerçekleştirildi.

“Grup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” konulu seminer, Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Bermant Sigorta Aracılık Hizmetleri Limitet Şirketi ve Axa Sigorta işbirliği ile düzenlendi.

Seminerde sunumu yapan Axa Sigorta Sağlık Departmanı Yöneticisi Güven Güngör, “Grup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, 5-250 çalışanı olan KOBİ’lere özel ve uygun fiyatlarla çalışanlarına yaygın anlaşmalı özel hastane ağında tedavi imkânı sunan bir üründür. Yaygın özel hastane ağı, vergi avantajı ve ayda 20 TL’den başlayan fiyatlar ile sadece Yatarak Tedavi ve Yatarak+Ayakta Tedavi teminatı seçenekleri mevcuttur. Poliçe sadece personele yapılabileceği gibi, personelin eş ve çocukları da poliçe kapsamı dâhiline alınabilir” dedi.

Tüm branşlarda anlaşma yapılmış olan 590 TSS anlaşmalı kurumu ile en geniş network ağına sahip sigorta şirketi olduklarını kaydeden Güngör, “Kurumların çalışanlarına sağladığı hizmetlerle prestijini arttırması, işverene vergi avantajı sağlaması, çalışanlara bireysel poliçelere göre daha uygun primlerle sigortalanma hakkı sağlaması, önemli bir yan hak olan sağlık sigortasını da personele sunarak şirket bağlılığını arttırması, pazar günleri de geçerli olmak üzere, özel hastanelerde randevulu ve hızlı sağlık hizmeti ile personelin zaman kaybı yaşamadan tedavi olabilmesi nedenleri ile hem işverene hem personele avantaj sağlamaktadır” diye konuştu.