Denizli OSB’de enflasyon muhasebesi semineri – D20Haber
20.05.2024, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. Denizli OSB’de enflasyon muhasebesi semineri

Denizli OSB’de enflasyon muhasebesi semineri

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 17 Nisan 2024 Çarşamba - 17:06Güncelleme: 17 Nisan 2024 Çarşamba - 17:06
Denizli OSB’de enflasyon muhasebesi semineri

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) “Enflasyon Muhasebesinde Özellikli Konular” başlıklı seminer düzenlendi.

Denizli OSB ve Nazalı Grup iş birliğinde muhasebe ve finans birimlerinde görev yapan personellere yönelik “Enflasyon Muhasebesinde Özellikli Konular” semineri düzenlendi.

Denizli OSB Konferans Salonu’nda gerçekleşen seminerde Direktörü Yeminli Mali Müşavir Semra Ersoy ve Ömer Emen konuşmacı olarak yer aldı.

Haberin DevamıReklam
Enflasyon muhasebesinin gündemde olduğunu kaydeden Ersoy, “Büyük küçük tüm firmaları ilgilendiren çok önemli bir konu. Oldukça teknik ve karışık bir konu. Nisan ayı sonu itibariyle bilançolar enflasyon düzenlemesine tabii tutulmuş haliyle de devredilecek. Muhasebe ve finans yöneticilerini ne yapmaları gerektiği hakkında bilgilendirmek için bu semineri düzenledik” dedi.

Ömer Emen ise “Enflasyon muhasebesinin nasıl yapılacağından ziyade yaklaşık 6-7 aydır piyasada oluşan tereddütlü konuları ele alıp hap bilgi şeklinde katılımcıları bilgilendirmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.

Sanayicilere katkı sunacak her türlü etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, “Denizli OSB Yönetim Kurulu olarak bölgemizde hizmet veren sanayicilerimize fayda sağlayacak, gündemde olan ve personellerin gelişimine katkı sunacak pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Düzenlediğimiz etkinliklere ilgi gösteren, katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.