Denizli OSB’de yönetim ile çalışanlar bayramlaştı – D20Haber
23.05.2024, Perşembe
19 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. Denizli OSB’de yönetim ile çalışanlar bayramlaştı

Denizli OSB’de yönetim ile çalışanlar bayramlaştı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Nisan 2024 Cuma - 16:34Güncelleme: 5 Nisan 2024 Cuma - 16:34
Denizli OSB’de yönetim ile çalışanlar bayramlaştı

Denizli Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğünde 9 günlük tatil nedeniyle erken bayramlaşma yapıldı.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde, kurum içi bayramlaşma programı düzenlendi. OSB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa Bölge Müdürü Ahmet Taş, birim amirleri ve personel katıldı.

Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu rahatsızlığı nedeniyle bayramlaşma programına katılamadı. Bölge Müdürü Ahmet Taş, Başkan Uslu’nun tüm Denizli OSB ailesinin bayramını kutladığı mesajını katılımcılara iletti.

Haberin DevamıReklam
Başkan Uslu mesajında “Çok değerli Denizli Organize Sanayi Bölgesi ailemiz; hepinizin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz sağlıklı, mutlu, huzurlu, bol bereketli bayramlar diliyorum. Bayramlar; kardeşliğin, dostluğun ve sevincin hep bir arada yaşandığı güzel günlerdir. Bu kapsamda birliğimizin ve başarımızın daim olmasını diliyor, gece gündüz demeden verdiğiniz emekler için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Bayramlaşma programında konuşan Bölge Müdürü Ahmet Taş ise, “Ramazan Bayramınızı en içten dileklerim ile kutluyorum. Ülkemize, tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bayramın birlik ve beraberlik ile dayanışmayı artırmasını temenni ediyor, aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum” dedi.