Denizli OSB’de 3 bin kişiye iftar yemeği verildi – D20Haber
24.07.2024, Çarşamba
25 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. Denizli OSB’de 3 bin kişiye iftar...

Denizli OSB’de 3 bin kişiye iftar yemeği verildi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 4 Nisan 2024 Perşembe - 11:03Güncelleme: 4 Nisan 2024 Perşembe - 11:03
Denizli OSB’de 3 bin kişiye iftar yemeği verildi

Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanvekili Derya Baltalı tarafından 3 bin kişiye iftar yemeği verildi.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren sanayiciler, ramazan ayı boyunca Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camisi ve Külliyesi’nin kapalı otoparkında binlerce kişiye iftar yemeği veriyor. Dün akşam verilen iftar yemeğine Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Deniz Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Derya Baltalı ev sahipliği yaptı.

Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı iftar yemeğinde konuşan Baltalı, “Her şeyden önce böyle bir külliyede bu iftarı vermiş olmaktan dolayı Organize Sanayi Bölgesi adına çok mutluyuz. Organize Sanayi Bölgesi, her yıl Ramazan ayındaki iftar programını benimsedik. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren iş adamlarını arayarak burada iftar vermesi ile ilgili görüşme yaparak bu işi gerçekleştiriyoruz. 30 gün boyunca yaklaşık 3 bin kişi civarında, burada iftarını açan arkadaşımız var. Rabbim gelecek yıllarda yine Ramazan aylarında burada iftar vermeyi, sağlık içinde nasip etsin” dedi.

DENİZLİ (İHA)