DOSTEK Kolejinin düzenlediği iftar eğitimcileri buluşturdu – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. DOSTEK Kolejinin düzenlediği iftar eğitimcileri buluşturdu

DOSTEK Kolejinin düzenlediği iftar eğitimcileri buluşturdu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Mart 2024 Pazartesi - 16:58Güncelleme: 25 Mart 2024 Pazartesi - 16:58
DOSTEK Kolejinin düzenlediği iftar eğitimcileri buluşturdu

Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) eğitim – öğretim veren DOSTEK Koleji tarafından düzenlenen iftar yemeği eğitimcileri bir araya getirdi.

DOSTEK Koleji tarafından Çamlık Orman Lokali’nde gerçekleştirilen iftar programına Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Denizli Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri Vakfı (DOSAV) Başkanı ve Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen, Honaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Duran, Merkezefendi ile Pamukkale ilçelerindeki şube ve ortaokul müdürleri katıldı.

 

FİLİZ’DEN EĞİTİMCİLERE TEŞEKKÜR

Programda konuşan Denizli Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri Vakfı (DOSAV) Başkanı ve Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz, şunları söyledi:

“Şehrimizde göreve başladığı günden bu yana eğitime önemli destekler sunan Sayın Müdürümüz Emre Çalışkan’a teşekkür ediyorum. Ayrıca DOSTEK Kolejimizi de bu tür bir organizasyona ev sahipliği yaptığı ve bu geleneği sürdürdüğü için tebrik ediyorum. Bolluk ve bereket ayı ramazanda hep birlikte aynı sofrada buluşmak çok önemli. Eğitime gönül vermiş siz değerli eğitimcilerimize çalışmalarınızda başarılar diliyor, yarınlarımızı yetiştirirken gösterdiğiniz gayretler için de teşekkür ediyorum” dedi.

“DOSTEK KOLEJİ’NE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Çalışkan ise davetlerinden dolayı DOSTEK Koleji yönetici ve öğretmenlerine teşekkür etti. Eğitim alanında Denizli’nin başarılı bir şehir olduğunu da vurgulayan Çalışkan, bu başarının daha da katlanacağına inandıklarını belirtti.

İftar yemeğinin sonunda katılımcılara DOSTEK Koleji Moda Tasarım bölümü öğrencilerinin hazırladığı hediyeler takdim edildi.