26.07.2021, Pazartesi
21 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. CHP
  6. /
  7. Merkezefendi Belediye Başkan adayı Şeniz Doğan:...

Merkezefendi Belediye Başkan adayı Şeniz Doğan: Mutlu sonu birlikte yazalım

Haber Merkezi - 29 Mart 2019 Cuma - 17:50 Merkezefendi Belediye Başkan adayı Şeniz Doğan: Mutlu sonu birlikte yazalım

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, gösterilen ilgi ve sevgiye teşekkür ederek, Merkezefendililere “Bir oy da sen ver, mutlu sonu birlikte yazalım” çağrısında bulundu. Doğan’ın seçmeni sandığa ve yarınlara sahip çağrısını içeren iki ayrı video klibi de yayınlandı.

A- A+

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesi vatandaşlara seslendi. Doğan kendisi ve ekibine duyulan güvene layık olmak için gece gündüz çalışacağı sözünü verdi. Kadın adayın vatandaşları oy kullanmaya davet edip, yarınlara sahip çıkma çağrısında bulunduğu iki ayrı klibi ise eş zamanlı olarak sosyal medyada ve TV’lerde dönmeye başladı.

“KAZANAN MERKEZEFENDİ OLACAK”

Millet İttifakı’nın Merkezefendi’deki CHP’li adayı Şeniz Doğan seçimlerle ilgili kamuoyuyla yazılı bir açıklama paylaştı. Doğan, yaptığı açıklamada, “Sevgili hemşehrim; biz bir yola çıktık. Tek gayemiz; herkesin mutlu, huzurlu ve geleceğe güvenle baktığı bir ilçede yaşaması… Projelerimizi de bu anlayışla hazırladık. İlk günden itibaren şahsıma göstermiş olduğunuz sevgi, güven ve muhabbetten ötürü sizlere yürekten teşekkür ediyorum. Ben de bu güveninize layık olabilmek için gece gündüz demeden çalışacağım. İnşallah 1 Nisan’dan sonra Merkezefendi’de herkes gülümseyecek. Kazanan Merkezefendi, sizler olacaksınız” dedi.

“YARINLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM”

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, sabah ezanı ile başlayan ilk videosunda ilçede yaşamın her alanından kareler gösteriliyor. İlçe halkına “yarınlarımıza sahip çıkalım” mesajı veren videoda “31 Mart akşamı Denizli’nin en güzel başarı öykülerinden birini tamamlamak istiyoruz. Gelin bu başarı öyküsünün mutlu sonunu hep birlikte yazalım” ifadeleri yer alıyor.

VATANDAŞLARI OY KULLANMAYA DAVET ETTİ

Şeniz Doğan’ın ikinci videosu ise, vatandaşları oy kullanmaya davet etti. “Hangi siyasi görüşten olursanız olun 31 Mart’ta muhakkak sandığa gidin ve oyunuzu verin” diyen Şeniz Doğan, Merkezefendi için “Son sözü siz söyleyin, haydi Denizli hep beraber sandığa” sözleri ile seçmenlere sandığa sahip çıkma çağrısında bulundu.