07.03.2021, Pazar
7 °C / 14 °C Denizli Hava Durumu

Hatıra pullarıyla Denizli tanıtımına katkı

Haber Merkezi - 21 Ocak 2021 Perşembe - 10:53 Hatıra pullarıyla Denizli tanıtımına katkı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, PTT’nin “Hatıra Pulu Kampanyası”na Denizli pullarıyla katıldı.

A- A+

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, bastırdığı PTT pullarında fotoğraf sanatçısı Zeki Akakça’nın çektiği ve paylaşım izni verdiği Denizli fotoğraflarının yer aldığını belirtti. Amacının Denizli’nin tanıtımına katkı sağlamak olduğunu dile getiren Karaca, şunları kaydetti:

“Özel olması için de Denizli’nin farklı özelliklerini ve zenginliğini yansıtan karelere imza atan Zeki Akakça’nın çektiği fotoğraflara yer verdik. Türkiye’nin dört bir yanına ulaşacak gönderilerdeki pullarda Pamukkale, Tripolis ve Hierapolis antik kentlerinin fotoğrafları yer alacak. Fotoğraf sanatçısı Zeki Akakça’ya bu özel fotoğrafları paylaşması, ilimizin tanıtımına destek için katkı sağlaması nedeniyle teşekkür ediyorum.

Hatıra pullarının yer aldığı ilk gönderimizi de kendisine ulaştırdık. Kültür, sanat ve tanıtımın içiçe geçtiği, pandeminin ağır koşullarının ortadan kalktığı bir yılda umarım Denizlimiz cazibe merkezi olmayı sürdürür. Hafızalarda Denizli; turizmi, tarihi ve doğal güzellikleriyle yer almaya devam eder.”