27.10.2021, Çarşamba
9 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. CHP
  6. /
  7. Denizli’de 50 genç CHP’ye üye oldu

Denizli’de 50 genç CHP’ye üye oldu

Haber Merkezi - 4 Ekim 2021 Pazartesi - 12:26 Denizli’de 50 genç CHP’ye üye oldu

Denizli’de CHP’ye yeni katılımlar. 50 genç, il binasında düzenlenen törenle CHP’ye üye oldu.

A- A+

Üyelik törenine CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı, geçen hafta Cumhurbaşkanı’na hakaret iddiasıyla tutuklan Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu’nun eşi Nilay Odabaşıoğlu ve partililer katıldı.

Törende konuşan Çavuşoğlu, Odabaşıoğlu’na destek amacıyla partiye üye olanlara teşekkür ederek, “Her zamankinden fazla dayanışmaya ihtiyacımız var. Birliğe, kardeşliğe ve dostluğa ihtiyacımız var. Ayrıştığımız değil, ortak olduğumuz yönlere, farklılığımızı değil, birlikteliğimizi artırmamız gerekiyor. Rengimiz, dilimiz, dinimiz, ırkımızın ayrımının ne olduğu değil. Önemli olan, birlikte yaşadığımız bu coğrafyada; birlik ve beraberliğin ne kadar güçleneceğinin önemli olduğu bir süreçten geçiyoruz” dedi.

Haberin DevamıReklam

Farklı insanların bir arada yaşamasının Türkiye’nin zenginliği olduğunu ifade eden Çavuşoğlu, “Türkiye coğrafyası içerisinde baktığımızda rengiyle, diniyle, diliyle, ırkıyla, mezhebiyle bir çok rengi ve anlayışı bir arada yaşatıyoruz. Atatürk’ün kurduğu bu cumhuriyet, gerçekten insanları birleştiren ve birlikte olmamız noktasında mücadelemizin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. İnsanların, kendilerinin söylediklerini bir başkasının söylediği noktada da dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu, söylemlerin ötesinde birlikteliğin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görüyoruz. Bu anlamda bunu bir çok genç kardeşimizle birlikte olmak bizi ayrıca da ziyadesiyle mutlu ve gururlu kılıyor” diye konuştu.