27.07.2021, Salı
21 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. CHP
  6. /
  7. CHP’nin Denizli listesi belli oldu iddiaları

CHP’nin Denizli listesi belli oldu iddiaları

Haber Merkezi - 20 Mayıs 2018 Pazar - 21:42 CHP’nin Denizli listesi belli oldu iddiaları

CHP’nin milletvekili adaylarını belirlemek için önce MYK, daha sonra da Parti Meclisi toplandı. Henüz bir açıklama yapılmadı ama Denizli kulislerinde “adaylar belli oldu” söylentileri kulislerde hızla yayıldı.

A- A+

Bugün öğle saatlerinde görüştüğümüz CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, listeleri önce MYK’da değerlendirileceğini, daha sonra da Parti Meclisi’nde görüşülerek son şeklinin verileceğini söyledi.

Ancak akşam saatlerinde CHP kulislerinde “Denizli listesi belli oldu” iddiaları yayıldı. Kulislere göre, listenin ilk sırasında CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, ikinci sırasında Kazım Arslan, üçüncü sırasında Teoman Sancar yer alıyor.

Listenin dördüncü sırasında Ünal Karaosmanoğlu’nun, beşinci sırasında İlhan Özcan’ın, altıncı sırasında Özgür Savaş Bayar, yedinci sırasında Şeniz Doğan ve sekizinci sırada Bilgehan Burgul’un olduğu konuşuluyor.

Kulis bilgilerine göre üçüncü sıra adayı olarak görünen eski il başkanı Teoman Sancar, listeyle ilgili sorumuza “Ankara’dan böyle bir bilgi aldık” şeklinde oldu.