CHP Sarayköy İlçe Başkanlığına Mesut Efe seçildi – D20Haber
18.06.2024, Salı
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. CHP
  6. /
  7. CHP Sarayköy İlçe Başkanlığına Mesut Efe...

CHP Sarayköy İlçe Başkanlığına Mesut Efe seçildi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 6 Ağustos 2023 Pazar - 20:23Güncelleme: 6 Ağustos 2023 Pazar - 20:24
CHP Sarayköy İlçe Başkanlığına Mesut Efe seçildi

CHP’nin Denizli’de ilçe kongreleri başladı. İlk kongrenin yapıldığı Sarayköy’de ilçe başkanlığına Mesut Efe seçildi.

CHP ilçe kongreleri Sarayköy ile start aldı. Sarayköy Kültür Merkezi’ndeki kongrenin divan başkanlığını CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum yaptı.

Gündemdeki maddelerin görüşülmesinin ardından tek aday ile gidilen seçimde, CHP Sarayköy İlçe Başkanlığını Mesut Efe seçildi.

Efe, kongrede yaptığı konuşmada, iktidarı 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta Sarayköy’de yenilgiye uğrattıklarını, ancak aynı sonucun Türkiye genelinde alınamamasından üzüntü duyduğunu söyledi.

Haberin DevamıReklam
Kongrede destek verenlere teşekkür eden Efe, “Genel seçimlerde göstermiş olduğumuz başarıyı yerel seçimlerde de göstererek sosyal belediyeciliği, derman belediyeciliği Sarayköy halkına yaşatmak için adayız. Bayrağı yılmadan, inatla, onurlu bir şekilde bu zamana kadar taşıyan ve taşımakta olan, partimizin değerli ve saygıdeğer büyüklerine, akillerine çok önemli ve bir o kadarda tarihi bir görev düşmektedir. Bizler inanıyoruz ki, Cumhuriyet Halk Partisi’nin onurlu ve şerefli tarihinde katkısı olan değerli büyüklerimiz, bu tarihi ve bir o kadar da önemli görevden bir adım dahi geri durmayacaklardır. Gereken tüm desteği, gereken tüm katkıyı sağlayacaklarından şüphemiz yoktur” dedi.