27.07.2021, Salı
21 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. CHP
  6. /
  7. Doğan: Yeni bir başlangıç için herkes...

Doğan: Yeni bir başlangıç için herkes hazır

Haber Merkezi - 19 Mart 2019 Salı - 21:08 Doğan: Yeni bir başlangıç için herkes hazır

Millet İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı CHP’li Şeniz Doğan, Muratdede Mahallesi’nde ziyaretler gerçekleştirdi, miting havasında toplantı gerçekleştirdi. Günün yorgunluğunu ise çocukların kendisine sarılarak gösterdikleri sevgi yumağı oluşturdu.

A- A+

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Muratdede Mahallesi’nde yüzlerce kişinin katılımı ile gerçekleşen mitingde gövde gösterisi yaptı. Vatandaşların alana sığmadığı etkinlikte projelerini anlatan Doğan’ın konuşması, sık sık alkışlarla kesildi.

“ESNAFIN BEKLENTİSİNE KARŞILIK VERECEĞİZ”

Millet İttifakının Merkezefendi Adayı Şeniz Doğan, 29 Ekim Bulvarı ve çevresinde bulunan esnafı ziyaret ederek, sorun ve sıkıntılarını dinledi, projelerini anlattı. Esnafın sıcak bir şekilde karşıladığı Doğan, “Yerel yönetimlerden beklentilerinizi biliyoruz. Yaşanan ekonomik kriz nedeni ile daraldığınızın da farkındayız. İlçe belediyesi olarak, esnafın bir nebze olsun nefes alması için elimizden geleni yapacağız. Merkezefendi’de esnafın yüzü gülecek ki, vatandaşlarımızın da yüzü gülsün. Biz elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.

GENÇLERİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

Muratdede Mahallesi’nde Mizgin ve Diyar Kapalıgöz çiftinin düğününe katılan Doğan, onların mutluluğuna ortak oldu. Gençlere ömür boyu mutluluk dileyen Doğan, annelere kreş, halk süt ve doğumdan sonraki ilk dört ay bebeklere bakım yardımı projeleri ile rahat bir nefes aldıracağı sözünü verdi. Akar ve Kapalıgöz ailelerini kutlayan Doğan, “Mutluluklarının kalıcı olması için ailelere elimizden gelen desteği vereceğiz. Yeni evlenen çiftimize bu düğünde olduğu kadar mutlu, huzurlu bir ömür diliyorum” ifadelerini kullandı.

SEVGİ YUMAĞI OLUŞTURDULAR

Akşam saatlerinde Muratdede Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Doğan, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Genç yaşlı, kadın erkek yüzlerce kişiye seslenen Doğan’ın konuşması, sık sık alkışlar ile kesildi. Muratdede Mahallesi’ne hizmet verilmediği, ancak bu durumun 1 Nisan sabahı değişeceğini söyleyen Doğan, “Muratdede Mahallesi’nin talep ettiği hizmetler her belediyenin yapması gereken hizmetler. Ama görüyoruz ki mahallemizin çöpleri bile toplanmıyor. Bu sizin kaderiniz değil, tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanacaksınız. Ayrıca sosyal belediyecilik anlaşımız ile mahallemize kreş, sosyal yaşam alanları ve daha pek çok hizmette bulunacağız” diye konuştu.

Vatandaşların miting sonrası fotoğraf çektirdiği Doğan, mahalle sakinlerine destekleri için teşekkür ederek, “Benim için en büyük mutluluk gönüllerde var olmak. Bu coşku ve azim yeni bir başlangıcın ayak sesi. Görüyorum ki herkes bu yeni başlangıç için sabırsız. Teşekkürler Muratdede, teşekkürler Merkezefendi” diye konuştu.