26.07.2021, Pazartesi
21 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. CHP
  6. /
  7. Doğan: 1 Nisan’dan itibaren güneş bambaşka...

Doğan: 1 Nisan’dan itibaren güneş bambaşka doğacak

Haber Merkezi - 23 Mart 2019 Cumartesi - 19:11 Doğan: 1 Nisan’dan itibaren güneş bambaşka doğacak

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Gültepe Mahallesi’nde, coşkulu kalabalığa projelerini anlattı. Doğan, Gültepelilere “Size umut değil müjde veriyorum. 1 Nisan’dan itibaren güneş Merkezefendi’de bambaşka doğacak” diye seslendi.

A- A+

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, ilçeyi karış karış gezerek, vatandaşlardan destek istiyor ve projelerini anlatıyor. Bu kapsamda Akçeşme Mahallesi’nde esnafla bir araya gelen Doğan, vatandaşın sorunlarını dinledi, hayata geçireceği projeleri anlattı. Şeniz Doğan, daha sonra DEFSAD tarafından düzenlenen “Minimal” isimli sergiye katıldı, sanatın ve sanatçının yanında olduğunu vurguladı. Son olarak Gültepe Mahallesi’nde miting düzenleyen Doğan’ı yüzlerce kişi coşku ile karşıladı.

“ESNAFIN YÜZÜ GÜLECEK”

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Akçeşme Mahallesi’nde esnaf ile bir araya geldi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Doğan, geliştirecekleri projeler ile esnafın yüzünü güldüreceklerini söyledi. Esnafın destek verdiği Doğan, “Yerel yönetim olarak taşın altına elimizi koyacağız. Yaşanan ekonomik krizden etkilenen esnafımızı destekleyecek, onların taleplerine öncelikli cevap vermek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

“SANATIN VE SANATÇININ YANINDA OLACAĞIZ”

Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği (DEFSAD) tarafından düzenlenen “Minimal” isimli sergiye katılan Doğan, açılış kurdelesini kesti. Sergi açılışında konuşan Doğan, “Sergiye katkı veren tüm fotoğraf sanatçılarını gönülden kutluyorum. Birbirinden güzel fotoğraflar ve hepsi birer sanat eseri. Tüm Denizlililer gelip bu sergiyi gezmeli. Bizler de her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduk, hep yanında olacağız. Yeni dönemde Merkezefendi, sanat ve sanatçını dostu, sanat merkezi haline gelmiş bir ilçe olarak anılacak” ifadelerini kullandı.

GÜLTEPE’DE KONUŞTU

Günün son programında Gültepe Mahallesi’nde bir araya gelen Şeniz Doğan’ı coşkulu bir kalabalık karşıladı. Alana yüzlerce mahallelinin alkış ve tezahüratları arasında gelen Şeniz Doğan’a CHP Millletvekili Kazım Arslan, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba ve İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Hakan Demirci’de eşlik etti.

Mitingde projelerini anlatan Şeniz Doğan, Gültepe Mahallesi’ne 40 milyonluk yatırım yapacaklarına söz verdi. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Doğan, “Projelerimiz insan odaklı ve ihtiyaçlarınız ile şekillendi. Merkezefendi Belediyesi bizim dönemimizde israf etmeyecek, üretecek. Merkezefendi’nin yüzü gülecek. Merkezefendi’de çalışan, üreten hiçbir personelin işsiz kalmayacak. Size umut değil müjde veriyorum. 1 Nisan sabahından itibaren Merkezefendi’de güneş bambaşka doğacak” diye konuştu.