28.02.2021, Pazar
7 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu

CHP İl Yönetim Kurulu, Çivril’de toplandı

Haber Merkezi - 26 Ağustos 2020 Çarşamba - 14:56 CHP İl Yönetim Kurulu, Çivril’de toplandı

CHP Denizli İl Yönetim Kurulu, Çivril’de önce esnaf ve üreticilerle bir araya geldi. Daha sonra da yönetim toplantısını gerçekleştirdi.

A- A+

CHP Denizli İl Yönetim Kurulu, Çivril’de toplandı. İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kocabay, Çivril İlçe Başkanı Bedri Ataş, Çivril Kadın Kolları Başkanı Gönül Emre Altınbaş ve Çivril Gençlik Kolları Başkanı Ulaş Palaz ile birlikte il ve ilçe yönetiminin bir araya geldiği toplantı öncesinde üreticileri ve esnafı ziyaret eden CHP Heyeti, pandemi sürecinde yaşanan sıkıntılar, Çivril Ovası’nda yaşanan su sorunu ve ekonomik krizin esnafa etkileri, ilçenin başlıca sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Esnaf ziyaretinin ardından yapılan yönetim kurulu toplantısında sorunlar masaya yatırılırken, çözüm için neler yapılabileceği konuşuldu.

Toplantının oldukça verimli geçtiğini belirten İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, yönetim kurulu toplantılarının bundan sonra her hafta başka bir ilçede toplanacağını, halkın iktidarını kurmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.