07.03.2021, Pazar
7 °C / 14 °C Denizli Hava Durumu

Zolan’dan AK Parti kuruluş yıldönümü mesajı

Haber Merkezi - 13 Ağustos 2020 Perşembe - 13:57 Zolan’dan AK Parti kuruluş yıldönümü mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti’nin 19. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Zolan mesajında, " AK Parti; umudun ve başarının adı olmuş, Türkiye’yi dünyada çok daha önemli ve stratejik bir ülke konumuna getirmiştir" dedi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti’nin 19. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk siyasi ve demokrasi tarihinin mihenk taşlarından biri olduğunu söyledi.  AK Parti sadece Türkiye açısından değil dünya üzerinde de pek çok siyasi harekete örnek nitelikte eser ve siyasi birikim kazandırdı diyen  Zolan, “14 Ağustos 2001’de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ‘kimsesizlerin kimsesi’ şiarıyla yola çıkan partimiz, her seçimde başarılarını katlayarak artırmıştır. Bu kutlu yolculukta, nice hizmet ve yenilikle Türkiye’ye çağ atlatan partimizin 19. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

“UMUDUN VE BAŞARININ ADRESİ”

Zolan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye’de ezber bozan, milletin egemenliği üzerinde vesayetleri ortadan kaldıran AK Parti’nin hayata geçirdiği yatırımlar, yenilik ve benzersiz icraatlar ile hizmet destanları ile özdeşleşti. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışı ile bu yüce milletin gönlüne girip, teveccühüne mazhar olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Umudun ve başarının adresinin AK Parti oldu. Ülkemizin ve milletimizi yarınlara daha güçlü ve güvenli bir şekilde taşıyan AK Parti; umudun ve başarının adı olmuş, Türkiye’yi dünyada çok daha önemli ve stratejik bir ülke konumuna getirmiştir”