AK Parti Pamukkale’de Özpek görevi devraldı – D20Haber
24.09.2023, Pazar
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. AK Parti Pamukkale’de Özpek görevi devraldı

AK Parti Pamukkale’de Özpek görevi devraldı

A- A+
Engin ÜNAL / D20HABER
Yayınlanma: 25 Ağustos 2023 Cuma - 16:12Güncelleme: 25 Ağustos 2023 Cuma - 16:15
AK Parti Pamukkale’de Özpek görevi devraldı

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanlığına atanan iş insanı Osman Özpek, düzenlenen törenle görevi devraldı.

AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı’nda devir teslim töreni düzenlendi. Uğur Gökbel’in, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde belediye başkan aday adaylığı için 17 Ağustos’ta istifa etmesinin ardından, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanlığına dün Osman Özpek atandı. Bugün de parti binasında devir teslim töreni yapıldı.

GÖKBEL: BİRLİKTE YOL YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Görevden ayrılan Uğur Gökbel, törendeki konuşmasında, “Daha iyiye daha güzele ulaşmak için yeni bir enerji, yeni bir sinerji için bayrak değişimi olur. Yaklaşık 6 yıldır taşıdığım kutlu davanın sancağını Osman Özpek kardeşimize devrediyoruz. Çıkmış olduğu yolda rabbim muvaffakiyet eylesin. Görevi devretmiş olsak da bizden istenildiğinde birlikte omuz omuza yol yürümeyi kendimize borç biliriz” dedi.

ÖZPEK: MAKAMLAR VE MEVKİLER MİLLETİNDİR

AK Parti Pamukkale’nin yeni Başkanı Osman Özpek ise, “AK Parti teşkilatları olarak zalimin hasmı, mazlumun umudu olduk. Siyasette halka hizmet edebilmek için gayret gösteriyoruz. Makam hevelisi hiçbir zaman olmadık. Makamlar ve mevkiler milletindir. Bizler sadece emekçisiyiz. Uğur Gökbel’e bugüne kadar gösterdiği gayret ve emekleri için teşekkür ediyorum. Doğup büyüdüğüm Pamukkale’ye hizmet edecek olmaktan dolayı mutluyum” diye konuştu.

GÜNGÖR: AK PARTİ YEREL SEÇİMLERDE DESTAN YAZACAKTIR

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör de, “Şahsi menfaatimizden öte milletin menfaatini ön planda tuttuğumuz bir siyasi anlayışa sahibiz. Pamukkale ilçemizin bundan sonraki yol yürüyüşünde birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızla kapı kapı dolaşmaya, hizmetlerimizi anlatmaya, vatandaşımızın gönlüne girmeye devam edeceğiz. Bizim için bundan sonraki hedef 31 Mart 2024’te yerel seçimidir. Denizli olarak AK Parti destan yazacaktır” ifadelerini kullandı.

[Foto: ENGİN ÜNAL]