AK Parti Serinhisar İlçe Başkanı Kobaş görevinden istifa etti – D20Haber
29.05.2024, Çarşamba
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. AK Parti Serinhisar İlçe Başkanı Kobaş...

AK Parti Serinhisar İlçe Başkanı Kobaş görevinden istifa etti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 15 Ağustos 2023 Salı - 18:16Güncelleme: 15 Ağustos 2023 Salı - 18:16
AK Parti Serinhisar İlçe Başkanı Kobaş görevinden istifa etti

AK Parti’nin Serinhisar İlçe Başkanı Cemal Kobaş, görevinden istifa etti. Kobaş, “Görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ediyorum” açıklamasını yaptı.

AK Parti Serinhisar İlçe Başkanı Cemal Kobaş, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Kobaş’ın istifasıyla ilgili açıklaması şöyle:

“Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlılıkla çalışan AK Parti, Türkiye’nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur. Partimizin temel değerleri olan adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhu, Türkiye’nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir. Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz, ülkemizin her bir köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.

Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içesinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Serinhisar İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ediyorum.

Haberin DevamıReklam
Görev sürem boyunca, ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanımız Yücel Güngör ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum.

AK Parti davamızın hizmet maratonu, bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.”