27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. Zolan: Güzel yarınlar için oyumuzu kullandık

Zolan: Güzel yarınlar için oyumuzu kullandık

Haber Merkezi - 16 Nisan 2017 Pazar - 13:08 Zolan: Güzel yarınlar için oyumuzu kullandık

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, referandum oyunu “istikrarlı ve güzel yarınlar için” kullandığını söyledi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, referandum oyunu Gerzele Mahallesi’ndeki Servergazi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kayıtlı olduğu 2071 nolu sandıkta eşi Berrin Zolan ile birlikte kullandı.

Başkan Zolan, oyunu kullanmasının ardından “Daha güçlü, istikrarlı ve güzel yarınlar için oyumuzu kullandık. Sonuçların ülkemize ve Denizli’mize güzellikler getirmesini diliyorum. Bu meselenin şahsi olmadığını, millet meselesi olduğunu anlattık. Bugün de vatandaşlık görevimizi yaptık. Ülkemiz açısından, şehrimiz açısından çok önemli. İnşallah buradan çıkacak anayasa değişikliği sonucu ülkemizi yeni bir başlangıca götürecektir. Her şey yarın için daha güzel olsun. Emek veren, katkı sağlayan ve oy kullanan herkese teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.

Haberin DevamıReklam

Berrin Zolan ise, “Bugün vatandaşlık görevimizi yerine getirmek için geldik, oyumuzu kullandık. Daha güçlü bir Türkiye için çıkacak sonucun güzel olmasını diliyorum. Ülkemiz için, çocuklarımız için, geleceğimiz için güzellikler diliyorum” dedi.