27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. Ramazanoğlu: Sistem değişecek

Ramazanoğlu: Sistem değişecek

Haber Merkezi - 1 Nisan 2017 Cumartesi - 15:00 Ramazanoğlu: Sistem değişecek

AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, 16 Nisan’daki referandumla rejimin değil sistemin değişeceğini ve Türkiye’nin vites yükselterek reformlara hız vereceğini söyledi.

A- A+

Milletvekili Sema Ramazanoğlu, 16 Nisan referandumu çalışmalarını komşu il Muğla ve Denizli’deki tekstil fabrikalarını ziyaret ederek sürdürdü. Muğla AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaretinin ardından 2015’te Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde şehit düşen Altuğ Pek’in ailesinin evine giden Ramazanoğlu, Muğla Öğretmenevi’nde şehit yakınları ve gaziler ile birlikte yemek yedi, huzurevi sakinleriyle de bir araya geldi.

Haberin DevamıReklam

FABRİKALARA GİTTİ

Muğla temaslarından sonra Denizli’ye dönen Ramazanoğlu, Rateks, Nesa Tekstil ve Tan Tekstil’de işçilere referandum ile ilgili bilgilendirmeler yaptı. Türkiye’nin kaybedecek vaktinin olmadığını kaydeden Ramazanoğlu, “Milletimiz vesayet odaklarına yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile dur diyecek. Kurulamayan hükümetler, koalisyonlar olmayacak. Geçmişte, Bülent Ecevit ve Ahmet Necdet Sezer de aynı ekoldendi. Ama o zamanki tartışmalardan en çok milletimiz zarar gördü. Bu bir sistem değişikliğidir, rejim değişikliği değil. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye vites yükseltip reformlara hız verecek. Kaybedecek bir dakikamız bile yok” dedi.