27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. Ramazanoğlu: Halk kendi gömleğini biçecek

Ramazanoğlu: Halk kendi gömleğini biçecek

Haber Merkezi - 5 Nisan 2017 Çarşamba - 12:48 Ramazanoğlu: Halk kendi gömleğini biçecek

AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, vatandaşları 16 Nisan referandumuyla kendi biçtiği gömleği giyeceğini söyledi.

A- A+

AK Parti Milletvekili Sema Ramazanoğlu, referandum çalışmaları kapsamında önce ilçedeki muhtarlarla bir araya geldi. Ardından Sarayköy Belediyesi Salonu’nda düzenlenen “ Kadın Buluşması” etkinliğine katıldı.

*15 TEMMUZ’DA YÜREĞİMİZİ ORTAYA KOYDUK

15 Temmuz’da Türk milletinin hainlere ‘dur’ dediğini belirten Ramazanoğlu, “15 Temmuz içimizdeki hainler, düşmanlar el birliği yapıp bizleri yok etmek istedi. Milletin vergileri ile alınmış silahları, göz kırpmadan üzerimize doğrulttular. 250 şehidimiz 2 binden fazla gazimiz var. Bu yüce millet yüreğini ortaya koyarak onlara ‘dur’ dedi” ifadesini kullandı.

*“GÜÇLÜ HÜKÜMET İÇİN YENİ ANAYASA”

Haberin DevamıReklam

Sarayköylülerin 16 Nisan’da tercihleriyle fark yaratacağını kaydeden Ramazanoğlu, “Yönetme kurallarının boşluklarından birileri istifade edip her fırsatta bu milletin tepesine balyoz gibi iniyordu. 15 Temmuz’dan sonra ‘artık milletimizin tepesine balyoz gibi inmesinler, güçlü bir hükümetimiz, güçlü bir milletimiz, kararlı ve bağımsız bir milletimiz olsun diye yeni anayasa’ dedik. Sivil bir anayasa istedik ki, vatandaşlarımız kendi gömleğini kendisi biçsin. 16 Nisan’da da o gömleği giyeceğiz” dedi.

*FESTİVAL MÜJDESİ

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş da, belediye hizmetlerini anlattı, festival düzenleyeceklerini açıkladı. Özbaş, “Tarım veKültür Festivali etkinliğimizi esnafımız ile yapma sözünü vermiştik ve sözümüzü yerine getireceğiz. Esnafımızı destekleyerek festival yapıyoruz. Söz açılmışken bu sene festivale gelecek sanatçılarımızı da açıklamak istiyorum. Festivalimizin son günü Emre Aydın ile Aleyna Tilki sizlerle olacak” diye konuştu.