30.11.2021, Salı
6 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. Pamukkale Belediyesi, Ankara’daki “Tam Sana Göre”...

Pamukkale Belediyesi, Ankara’daki “Tam Sana Göre” festivaline katılacak

Haber Merkezi - 15 Kasım 2021 Pazartesi - 16:33 Pamukkale Belediyesi, Ankara’daki “Tam Sana Göre” festivaline katılacak

Pamukkale Belediyesi, Ankara’da düzenlenecek “Tam Sana Göre” isimli festivale katılarak, stant açacak.

A- A+

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından 16-21 Kasım tarihlerinde Başkent Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik “Tam Sana Göre Festival” etkinliği düzenlenecek. Festivale, 40 merkez belediye ve 105 ilçe belediyesi katılacak. Katılımcı belediyeler stantlarında şehirlerinin yöresel ürünlerini gençlere sunacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak olan festivalde konserler, söyleşiler, tiyatro, sinema gösterileri, yarışmalar, sertifikalı eğitimler, sergi, grafiti ve daha birçok sürpriz faaliyetler yer alacak.

PAMUKKALE BELEDİYESİ TİYATROSU SAHNE ALACAK

Gençlere yönelik gerçekleşecek olan Tam Sana Göre Festival’inde Pamukkale Belediyesi de etkinlik düzenleyecek. Pamukkale Belediyesinin çeşitli birimlerde görev yapan personelin rol aldığı ‘Siyah Beyaz Hayatlar’ adlı tiyatro oyunu da festivalde sergilenecek.
Festivalde Pamukkale Belediyesi stant açarak, ilçede yetiştirilen kekik, lavanta, ayva ve nar gibi ürünlerin tanıtımını yapacak. Festival çerçevesinde düzenlenecek olan ayak tenisi, masa tenisi, 3×3 sokak basketbolu ve 5×5 futbol turnuvalarında da Pamukkale Belediye takımları mücadele edecek.

“FESTİVAL TAM GENÇLERE GÖRE”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı koordinesinde gençlere yönelik gerçekleştirilecek olan “Tam Sana Göre Festival” etkinliğinde Pamukkale Belediyesinin de yer alacağını ifade ederek, şunları kaydetti:

“Ülkemizin dört bir yanından gençler Başkent Millet Bahçesi’nde bir araya gelecek. Pamukkale Belediyesi olarak gençlerin bu önemli buluşmasında bizler de yer alacağız. Belediye çalışanlarımızın oluşturduğu Pamukkale Belediyesi Tiyatrosu ‘Siyah Beyaz Hayatlar’ adlı oyununu 19 Kasım 2021 tarihinde sergileyecek. Ayrıca açtığımız stantta ilçemizde yetişen kekik, lavanta, nar ve ayvanın da tanıtımını yapma imkânımız olacak. Takımlarımız çeşitli turnuvalarda boy gösterecek. Bu önemli etkinlikte Pamukkaleli gençler de yer alacak. Tam Bana Göre Festivali ile Pamukkale’mizi bir kez daha tanıtma imkânına sahip olacağız.”