29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. Her gün 18 saat referandum mesaisi

Her gün 18 saat referandum mesaisi

Haber Merkezi - 13 Nisan 2017 Perşembe - 17:02 Her gün 18 saat referandum mesaisi

AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, referandum çalışmalarında tempoyu yükseltti. Ramazanoğlu, her gün 18 saat mesai yaparak, farklı kesimlere ulaşıp anayasa değişikliği paketini anlatıyor.

A- A+

Denizli ve komşu illerde çalışmalarını sürdüren Sema Ramazanoğlu, gün içerisinde bin kilometreden fazla yol giderek, toplumun farklı kesimlerliyle görüşüyor. Uykuyla pek arasının olmadığını ifade eden Ramazanoğlu, bunun doktorluk mesleğinden kalan bir alışkanlık olduğunu söyledi.

“GİTMEDİĞİMİZ YER KALMADI”

Denizli ve bölge illerde ayak basılmadık yer bırakmadıklarını bildiren Ramazanoğlu, “Ekibimizle günlük ve haftalık programlar yaparak, sabah çok erken saatlerde çalışmaya başlıyoruz. Denizli’nin ve komşu illerin bir ilçesinde gidilmeyen bir köyü araştırıyor buluyor ve harekete geçiyoruz. Bizleri görünce çok mutlu oluyor çok seviniyorlar. Elbette biz de öyle tabi. Hemen soruyorlar neden Evet demeliyiz diye, ben de örnekler vererek anlatıyorum. Anladıklarını görmek, gülümsemelerini hissetmek çok güzel bir duygu” dedi.

Haberin DevamıReklam

“MUTLAKA SANDIĞA GİDİN”

Vatandaşlara mutlaka sandığa gidip oy kullanmaları çağrısında bulunan Ramazanoğlu, “Ben inanıyorum ki vatandaşlarımız neyin kendisi için faydalı olduğunu anladı. 15 yıldır yaptığımız icraatlar ile vatandaşlarımızın güvenlerini boşa çıkarmadık. Milletimize buradan sesleniyorum: Sandığa gidin, demokratik hakkınızı kullanın. Sizin bizlere verdiğiniz yetki ile ilmek ilmek dokuduğumuz bu yeni milli sivil anayasamızı hayata geçirmek için 16 Nisan yükselişin tarihidir” diye konuştu.