25.07.2021, Pazar
22 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. Filiz’den hayal ve önerilerinizi aktarın çağrısı

Filiz’den hayal ve önerilerinizi aktarın çağrısı

Haber Merkezi - 7 Mayıs 2018 Pazartesi - 13:40 Filiz’den hayal ve önerilerinizi aktarın çağrısı

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “Şehrim 2023” projesi kapsamında Ankara’dan yola çıkan otobüsün 16’ncı durağı Denizli’ye geldiğini belirterek, vatandaşları kente ilişkin görüş ve önerilerini aktarmaya davet etti.

A- A+

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından yaşam ve mekan kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler kavramlarından yola çıkılarak, her şehrin kendine özgü 2023 hedefleri ile vizyon planlarının ortaya konulmasının hedeflendiği “Şehrim 2023” projesi kapsamında Ankara’dan yola çıkan otobüsün Denizli’ye geldiğini söyledi.

Otobüsün 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’ndan sonra Bayramyeri Meydanı’nda Denizlililer ile buluştuğunu kaydeden Filiz, “Şehri en iyi bilenlerin, o şehirde yaşayanların çevre, şehir ve kültür başlıklarında Denizli’mize ilişkin hayal, görüş ve öneri ve talepleri dinlenecektir. Katılımcılar, ayrıca www.sehrim2023.com adresi ve mobil uygulamalar aracılığıyla şehrine özel anket ile görüşlerini paylaşabileceklerdir” dedi.

Filiz, Şehrim 2023 otobüsünün yarın da Pamukkale Üniversitesi önünde Denizlililerin görüş ve önerilerini almayı sürdüreceğini sözlerine ekledi.