28.10.2020, Çarşamba
12 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu

Erdoğan’ın Denizli programı belli oldu

Haber Merkezi - 18 Ağustos 2017 Cuma - 23:19 Erdoğan’ın Denizli programı belli oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli programı belli oldu. Öğleden sonra Denizli’de olması beklenen Erdoğan, ziyaretler gerçekleştirecek, AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kızının düğün törenine katılacak.

A- A+

Denizli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kızı Fatma Zeybekci ile işadamı Sait Özkan’ın oğlu İbrahim Özkan’ın düğün törenine odaklandı. Düğün nedeniyle Denizli, devlet protokolünü Denizli’de ağırlayacak.

VALİLİK PROGRAMI AÇIKLADI

Düğüne katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın öğleden sonra Denizli’de olacak. Denizli Valiliğinden verilen bilgiye göre, Erdoğan’ın Denizli programı yarın 16.50’de valilik ziyaretiyle başlayacak.

Erdoğan daha sonra Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu’na geçerek, AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılacak.

Bu toplantının bitiminde Denizli Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, akşam da Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kızı Fatma Zeybekci ile işadamı Sait Özkan’ın oğlu İbrahim Özkan’ın Anemon Otel’de yapılacak düğün törenine katılacak.