Ekrem Başer, AK Parti’den milletvekili aday adayı – D20Haber
19.05.2024, Pazar
18 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. Ekrem Başer, AK Parti’den milletvekili aday...

Ekrem Başer, AK Parti’den milletvekili aday adayı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 16 Mart 2023 Perşembe - 15:50Güncelleme: 16 Mart 2023 Perşembe - 15:50
Ekrem Başer, AK Parti’den milletvekili aday adayı

AK Parti Merkezefendi eski İlçe Başkanı Ekrem Başer, milletvekili aday adayı oldu. Başer, kalabalık bir partili topluluğunun katılımıyla yaptığı basın açıklamasının ardından, il başkanlığına aday adaylığı başvurusunda bulundu.

AK Parti Merkezefendi eski İlçe Başkanı Ekrem Başer, milletvekili aday adaylığını açıkladı. AK Parti Denizli İl Başkanlığı önünde partililerle birlikte basın açıklaması gerçekleştiren Başer, “2023 gibi bu çok önemli olan seçimde de işyerimde oturup seçim sürecini takip edemezdim. Onun için burada teşkilatımın yanındayım. 14 Mayıs 2023 tarihinde Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrardan cumhurbaşkanı yapacağız. Onun içinde sahada bugünden itibaren son dakikaya koşacağız. Allah yardımcımız olsun” dedi.

Haberin DevamıReklam
AK Parti Denizli İl Teşkilatı’nın çeşitli kademelerinde görevler yaptığını kaydeden Başer, “Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğumuzu bir kez daha göstermek amacıyla, memleketimize doğup büyüdüğümüz şehrimize olan borcumuzu ödemek anlamıyla sevdalısı olduğumuz Denizli’ye hizmet etmek için 28. dönem milletvekilliğine aday adayı oluyorum” diye konuştu.

Başer, konuşmasının ardından AK Parti İl Başkanlığına çıkarak aday adaylığı başvurusunda bulundu.