21.04.2021, Çarşamba
9 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. AK Parti’de yerel seçim toplantısı

AK Parti’de yerel seçim toplantısı

Haber Merkezi - 11 Ekim 2018 Perşembe - 18:05 AK Parti’de yerel seçim toplantısı

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK Üyesi Murat Baybatur, teşkilat ziyaretleri kapsamında Denizli'ye geldi. Yapılan toplantıda, Mart 2018'de yapılacak yerel seçim çalışmaları ele alındı.

A- A+

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK Üyesi Murat Baybatur, AK Parti Denizli İl Teşkilatını ziyaret etti. Kandemir ve Baybatur, ilk olarak il yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Kandemir, yapılacak çalışmaların ve yerel seçimlerin yol haritasının istişare edildiği görüşmenin ardından, ilçelerin genel durumunu hakkında ilçe başkanları ile görüştü.

Denizli’nin mahalli seçimlerde ilçelerde ve Büyükşehir’de çok iyi bir sonuç alacağına inancının tam olduğunu söyleyen Kandemir; “AK Parti önümüzdeki seçimlerde sadece Denizli’de değil, tüm Türkiye’de iddialı. Denizli’nin il teşkilatının, il yönetimi, ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları ile dinamik bir yapısı var. El birliği ile hem teşkilat yapımızı en üst seviyede tutacağız hem de birlikte sokaktaki vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenerek ülkemiz ve milletimiz için en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olacağız. Vatandaşlarımızla sürekli iletişim halinde olmalıyız” diye konuştu.