18.01.2021, Pazartesi
-1 °C / 4 °C Denizli Hava Durumu

AK Parti İl Yönetim Kurulu ÜyesiÖnel’den çok konuşulacak tweet

Haber Merkezi - 19 Aralık 2020 Cumartesi - 23:02 AK Parti İl Yönetim Kurulu ÜyesiÖnel’den çok konuşulacak tweet

AK Parti Denizli İl Yönetim Kurulu Üyesi Ferah Önel, Yücel Güngör’ün il başkan adayı olarak açıklanmasının ardından çok konuşulacak bir tweet attı. Önel, tweetinde “Görev süreleri biter bitmez onları o koltuklara layık gören insanları satan hainlerden olmayın bi duruşunuz olsun. Makamlar gelir gider karakter bâki kalır!” ifadesini kullandı.

A- A+

AK Parti’de yeni il başkanı bu akşam saatlerinde açıklandı. Necip Filiz’den boşalan göreve, yapılacak kongrede Yücel Güngör il başkanı seçilecek. Bu gelişme AK Parti içinde genelde olumlu karşılandı, sosyal medyada paylaşımlar yapıldı.

En dikkat çeken ve “bu mesaj kime?” dedirten paylaşım AK Parti Denizli İl Yönetim Kurulu Üyesi Ferah Önel’den geldi. Önel, ilk paylaşımında “Görev süreleri biter bitmez onları o koltuklara layık gören insanları satan hainlerden olmayın bi duruşunuz olsun. Makamlar gelir gider karakter bâki kalır!” ifadesini kullandı. Bu paylaşımını, il başkanı Necip Filiz de beğendi.

Önel, ikinci paylaşımında ise “Denizli İl Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getiren Necip Filiz başkanıma hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Denizli’mize ve teşkilatımıza hayırlı olması dileğiyle” dedi.