15.06.2021, Salı
15 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. AKP
  6. /
  7. AK Partili Taşdemir’den video itirafı: Savunulacak...

AK Partili Taşdemir’den video itirafı: Savunulacak tarafı yok

Haber Merkezi - 7 Mayıs 2021 Cuma - 22:48 AK Partili Taşdemir’den video itirafı: Savunulacak tarafı yok

AK Partili trollerin tartışma yaratan video ile ilgili sohbeti ifşa olurken, eski il yöneticisi Cemile Taşdemir’in tepkisi “savunulacak bir tarafı yok” şeklinde oldu.

A- A+

AK Parti’nin geçtiğimiz gün yayımladığı, daha sonra da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla silindiği öne sürülen çizgi film videosu, partinin trollerini rahatsız etti. Twitter sohbet odası özelliğini kullanan troller, sosyal medyada tepkiyle karşılanan çizgi film videosunu eleştirirken dinleyicilerden biri o anları kaydetti.

Bir dinleyicinin kaydettiği sohbet Gerçek Gündem’de yayımlandı. Denizli AK Parti’de bir dönem il yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Cemile Taşdemir’in sohbet sırasında videoyla ilgili sözleri dikkat çekti.

Taşdemir’in “Bundan sonra neyin mücadelesini yapacaksınız? Kafanıza göre sileceksiniz. Ya da niye yaptınız? Benim gibi bir insan bile bunları söylüyorsa dışarıdaki insan ne der kendileri düşünsün yani” sözleri üzerine, sohbete katılan bir başka isim “densizlik yaptık diyorlar” yorumunda bulundu.

Bu yorumun ardından Taşdemir, “Seviyesizlik değil de bizim Kılıçdaroğlu gibi bir lideri vitrin yapmak… Kusura bakmayın geri adım atıyoruz. Bu adam Erdoğan’ı asmayla da tehdit eder, ip de atar önüne, her şeyi yaparlar. Durum bu hallere geldi. Bugün baya bir uğraşacağız. Ama savunulacak bir tarafı yok” ifadelerini kullandı.

AK Partili Cemile Taşdemir, daha önce de sosyal medyada oyuncu Bülent Emrah Parlak ile girdiği “bira” polemiği ile CHP, İYİ Parti, SP ve HDP’ye oy verenler için kullandığı “akılsız”, “vatansız”, “ülküsüz, “imansız” gibi ifadelerin yer aldığı paylaşımlarla anımsanıyor.