25.08.2019, Pazar
25 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu

Doğan: Mazeret değil, çözüm üreteceğiz

Haber Merkezi - 13 Şubat 2019 Çarşamba - 19:33 Doğan: Mazeret değil, çözüm üreteceğiz

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Doğan, ziyaret ettiği Gerzele Mahallesi’nde vatandaşlar ve esnafın “belediye sorunlarımıza çözüm yerine mazeret üretiyor” yakınmasıyla karşılaşınca, “Biz geleceğiz ve mazeret değil, iş üreteceğiz, çözüm üreteceğiz” diye seslendi.

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında Gerzele Mahallesi’nde bulunan minibüs durağı ile bu bölgedeki işletmeleri ziyaret etti. Ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Doğan “Tüm projelerimizin merkezinde insan var. Sizlerden aldığımız geri dönüşlerle şekillendirdiğimiz projelerimizi sizlerin yararına olacak şekilde hayata geçireceğiz” dedi.

“DEĞİŞİM MERKEZEFENDİ’YE İYİ GELECEK”

Gerzele minibüs durağında bir araya geldiği vatandaşlar da Şeniz Doğan’a dert yandı. Mevcut belediye yönetimin kendilerini muhatap almadığını söyleyen vatandaşlar, “Sandık zamanı kapımızdan ayrılmayan belediye yönetimi seçimden sonra yüzümüze bakmıyor. Çözüm yerine mazeret üretiyor. Bizleri küçük görüyor. Mevcut yönetimin miadını doldurduğunu düşünüyoruz. Değişim Merkezefendi’ye iyi gelecek” diyerek Doğan’a destek sözünü verdi.

“SİZİNLE BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİME SÖZ VERİYORUM”

Vatandaşların sorun ve şikayetlerini tek tek not alan Şeniz Doğan ise, “Mahallemizde yaşanan sorunların hızlı ve tekrarlanmayacak şekilde çözülmesi için çalışacağıma söz veriyorum. Sizin taleplerinizle şekillenen projelerimizi sizlerin desteği ile hayata geçireceğiz” dedi. Vatandaşların mevcut yönetimin sürekli bahaneler üreterek sorunlarını çözmediğini belirtmesi konusuna da değinen Doğan, “Biz mazeret değil, çözüm üreteceğiz. Sizlerin derdini derdimiz olarak görüp, bir an önce çözülmesi için yetkimizi sonuna kadar kullanacağız. Asla ulaşılamayan bir yönetim anlayışı ile hareket etmeyeceğiz” diye konuştu.

“PROJELERE HERKESİN ULAŞABİLMESİ ÖNEMLİ”

Mahalle sakinleri ilçede hayata geçirilen projelere ulaşmakta zorluk çektiklerini belirterek, yapılan yapıların halkın kullanımı için doğru noktalarda olmaları gerektiğini söyledi. Şeniz Doğan ise, “Tüm projelerimizin merkezinde insan var, halk var, vatandaş var. Sizler kullanamadığınız takdirde projelerin hiç biri anlam ifade etmez. Bu nedenle kullanılmayan dev yapılar yerine, herkesin kullanabileceği ulaşılabilir ve en önemlisi sizlere fayda sağlayan hizmetler sunacağız” dedi.