20.05.2019, Pazartesi
20 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. AKP
  4. /
  5. Özkan: Işıklı Gölü Denizli’nin gözdesi haline...

Özkan: Işıklı Gölü Denizli’nin gözdesi haline gelecek

Haber Merkezi - 6 Mart 2019 Çarşamba - 17:32 Özkan: Işıklı Gölü Denizli’nin gözdesi haline gelecek

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan'ın yeni dönem için açıkladığı 258 projesinden biri olan Işıklı Gölü Rekreasyon Projesinin, Işıklı ve Çivril’e bambaşka bir güzellik katacağını söyledi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Çivril İlçesinin Işıklı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Özkan’a, Cumhur İttifakı’nın AK Partili Çivril Belediye Başkan Adayı Niyazi Vural ve beraberindekiler eşlik etti.

Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan’ın, yeni dönem için açıkladığı 258 proje arasında yer alan Işıklı Gölü Rekreasyon Projesi’nin önemli olduğunu ifade etti. Grup Başkanvekili Özkan, “Işıklı Gölü, Çivrilimizin, Denizlimizin ve Egemizin cennet köşesi. Tarihi ve doğal güzelliklerimizi korumak her şeyden daha önemli. Bugüne kadar hamdolsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, koruma amaçlı imar planı hazırlama suretiyle Işıklımızın cennet köşesini güzel projelerle buluşturacak. En kısa zamanda Anıtlar Kurulu’ndan alınmış izinlerle güzel projemizi taçlandıracağız” diye konuştu.

“DENİZLİMİZİN GÖZDESİ HALİNE GELECEK”

Cahit Özkan, Zolan’ın Işıklı Gölü Rekreasyon Projesi ile bölgenin doğa turizmine kazandırılacağını ifade ederek, “Osman Zolan Başkanımız ve Niyazi Vural Başkanımızla çok güzel projeleri hayata geçireceğiz. Bu bölge yeniden Çivrilimizin, Denizlimizin gözdesi haline gelecek” dedi.