27.02.2020, Perşembe
10 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu

AK Parti’den 3 istifa haberi daha geldi

Haber Merkezi - 13 Aralık 2019 Cuma - 13:00 AK Parti’den 3 istifa haberi daha geldi

AK Parti’de, 4 ilçe başkanının istifa etmesinin ardından bu kez istifa haberi Acıpayam’dan geldi. Üç ilçe yönetim kurulu üyesi görevlerinden istifa etti.

Acıpayam Gazetesi.com’un haberine göre, AK Püarti Acıpayam İlçe Başkan yardımcıları Ersan Karahan, Erkan Bıyıklı ve Bayram Keşçi, yönetiminden istifa ettiklerini açıkladı.

Parti içindeki görüş ve fikir ayrılığından dolayı yönetimden istifa ettiklerini açıklayan Ersan Karahan, Erkan Bıyıklı ve Bayram Keşçi “Biz AK Parti sevdalısıyız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdaoğan’ın her daim yanındayız ve davasının arkasındayız. AK Parti’ye sevgimiz ve saygımız devam etmektedir. Partimizin emrindeyiz. Ancak İlçe Başkanı Nur Hayat Şanlı’nın yönetim kurulu üyelerine ayrıştırma hareketleri ve kendi fikirlerini dayatması bardağı taşıran son damla olmuştur” dedi.

AK Parti’de 5 Aralık’ta da Bozkurt İlçe Başkanı Tolga Yanal, Çivril İlçe Başkanı Mehmet Kale, Serinhisar İlçe Başkanı Ali Özcan ve Güney İlçe Başkanı Celal Özgülen görevlerinden istifa etmişti.