17.06.2019, Pazartesi
19 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KENT
  4. /
  5. Başkan Zolan’a kutlama ziyaretleri devam ediyor

Başkan Zolan’a kutlama ziyaretleri devam ediyor

Haber Merkezi - 16 Nisan 2019 Salı - 15:41 Başkan Zolan’a kutlama ziyaretleri devam ediyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığına bir kez daha seçilen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Cumhur İttifakı’nın adayı olarak 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde bir kez daha Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Osman Zolan’a tebrik ziyaretleri sürüyor. Önceki dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin, Nilgün Ök ve Ahmet Yıldız ile siyasi partilerin temsilcileri, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın ziyaret ettiği Başkan Zolan, yeni dönemde de hemşehrilerinin takdiri ve güvenine layık olabilmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

“BİZİM ORTAK SEVDAMIZ DENİZLİ”

Ziyaretçilerinin dilek ve temennilerinin büyük moral olduğunu, ilk günkü heyecanla yeni döneme başladıklarını ifade eden Zolan, “Ziyaretimize gelen herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Sizlerin desteği ve duası ile yine aynı anlayışla Denizlimizin güzelliğine güzellik katmaya devam edeceğiz. ‘Sen ben yok, önce Denizli’ demiştik, bizim ortak sevdamız Denizli. Denizlimizi daha güzel ve daha ileriye taşımak için hep birlikte gayret edeceğiz” dedi.