CHP Merkezefendi ilçe yönetimi Çavuşoğlu’nu ziyaret etti – D20Haber
20.05.2024, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. CHP Merkezefendi ilçe yönetimi Çavuşoğlu’nu ziyaret...

CHP Merkezefendi ilçe yönetimi Çavuşoğlu’nu ziyaret etti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Nisan 2024 Perşembe - 10:28Güncelleme: 25 Nisan 2024 Perşembe - 10:28
CHP Merkezefendi ilçe yönetimi Çavuşoğlu’nu ziyaret etti

CHP Merkezefendi ilçe yönetimi, Denizli Büyükşehir Belediye (DBB) Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nu ziyaret ederek görevinde başarı diledi.

DBB Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

İlhan, misafirperverliği için Çavuşoğlu’na teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi. İlhan, “Sokaktaki yurttaşımız gibi biz de size teşekkür ediyoruz. Çünkü uzun zamandır hepimiz için Cumhuriyet Halk Partili kadroların hizmet üreteceği bir alanı sizinle kazanmış olduk. Değerli yönetim kurulu üyelerim, kadın kollarım, gençlik kollarım bu çabanın içinde emek harcadılar, çok güzel sonuçlar aldık. Kimsenin inanmadığı noktalarda sizdeki inançla, biz de ona inanmıştık ve ilçe belediyelerimizle beraber Denizli’ye damga vurdunuz. Uzun yıllardır sizi tanımış olmak sebebiyle gayet rahat söylüyorum, eminim bu görevi layıkıyla yapacaksınız, başarınızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Zor bir süreç, çabalarınızı ilk günden beri takip ediyorum. Hiçbir bahaneye sığınmayacağınızdan da adım gibi eminim” dedi.

Haberin DevamıReklam
Çavuşoğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlhan’a teşekkür etti. Çavuşoğlu, “Bu yolculuğumuzda hepinizle birlikte yoğun bir sürecin içinden geçtik. Denizli’nin geleceği için hep beraber güzel işlere imza atacağız. Güzel şeyleri yaşama geçirmek için bir mücadele içerisinde olacağız. Bu güzel ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Dayanışma ile her zaman Denizli halkının menfaatine istekleriniz olacağına şüphemiz olmadığı için isteklerinizi yerine getirmek için de bizler elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.