22.09.2021, Çarşamba
18 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  4. /
  5. Parktan kahkahalar yükseldi

Parktan kahkahalar yükseldi

Haber Merkezi - 15 Mayıs 2017 Pazartesi - 14:15 Parktan kahkahalar yükseldi

Denizlilileri karşısına "Gülmek Engel Tanımaz, O Halde Gülüşmek Üzere" adlı stand up gösterisiyle çıkan Ömer Akbaba, parktaki konuklarına bol bol kahkaha attırdı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında komedyen Ömer Akbaba’nın tek kişilik oyunu olan “Gülmek Engel Tanımaz, O Halde Gülüşmek Üzere” adlı stand up gösterisini Denizlililerle buluşturdu.

Adalet Parkı’nda düzenlenen stand up gösterisine Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kültür Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Engelliler Meclisi Başkanı Sevil Güngör, engelliler ve vatandaşlar katıldı.

Haberin DevamıReklam

Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, bu etkinlik ile farkındalık yaratmayı amaçladıklarını belirterek, “Bizim bir hayat felsefemiz var. İnsanların fiziki engelleri bizim için önemli değil. Yeter ki, gönüllerimiz ve yüreklerimiz engelli olmasın diyoruz. Dolayısı ile engelli kardeşlerimiz ile birlikte hep beraber şehrimizde huzur içerisinde, ülkemizde de güzellikler içerisinde yaşamayı arzu ediyoruz” dedi.