27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  4. /
  5. Dubai Fuarı’nda Denizli tanıtımı

Dubai Fuarı’nda Denizli tanıtımı

Haber Merkezi - 25 Nisan 2017 Salı - 11:53 Dubai Fuarı’nda Denizli tanıtımı

Turizm sektörünün Ortadoğu ve Körfez ülkelerindeki en önemli buluşma noktası olan Arabian Travel Market (ATM) Fuarı, Dubai'de açıldı. Denizli fuarda, DENTUROD standı ile tanıtılıyor.

A- A+

Dubai ATM Turizm Fuarı’na bu yıl 150 ülkeden 2 bin 800 firma ve turizm profesyoneli katılıyor. 45 Bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarda, Kültür ve Turizm Bakanlığı 750 metre kare stant ile yer alıyor. Fuara Türkiye’den yaklaşık 100 firma katılırken, Denizli’nin turizm potansiyelini tanıtarak farklı ülkelerde yeni pazarlar oluşturmaya çalışan DENTUROD’da 2017 Dubai ATM Fuarı’nda stant açtı.

Haberin DevamıReklam

Pamukkale, antik kentler, dağlar, şelaleler, yaylalar, ormanlık alanlar ve milli parkların yanı sıra termal turizm ve tedavi olanaklarının tanıtıldığı standı gezenler, Denizli ile ilgili geniş kapsamlı bilgi edindi.

DENTUROD Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Karakan, 28 Nisan’a kadar açık kalacak fuarın Denizli için önem taşıdığını, standa ilginin iyi olduğunu, ziyaretçileri gezip görmeleri için Denizli’ye davet ettiklerini belirtti.