22.09.2021, Çarşamba
18 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  4. /
  5. Denizli’de Bir Ömür Fotoğraf Sergisi

Denizli’de Bir Ömür Fotoğraf Sergisi

Haber Merkezi - 29 Mart 2017 Çarşamba - 18:19 Denizli’de Bir Ömür Fotoğraf Sergisi

Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu’nca, Yaşlılara Saygı Haftası etkinlikleri kapsamında bir alışveriş merkezinde ''Denizli'de Bir Ömür'' isimli fotoğraf sergisi açıldı.

A- A+

Açılışa Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Maarif Müfettişleri Başkanı Musa Dinç, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Erol Al Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Haberin DevamıReklam

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, sergi açılış konuşmasında, “Toplumsal yaşamın temel kuralı karşılıklı sevgi ve saygıdır. Türk toplumu bu temel kural doğrultusunda, toplumsal dayanışmayı yaşamın her evresinde ilke edinmiştir. Bir milletin yaşlılara karşı tutumu; o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. Bu duygularla İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına Rukiye Urhan Anaokulumuz vasıtası ile tüm büyüklerimizin Yaşlılara Saygı Haftasını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Rukiye Urhan Anaokulu öğrencileri ve aileleri tarafından Denizli’de çekilmiş 42 fotoğrafın yer aldığı sergi, 2 Nisan’a kadar açık kalacak