29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. Eximbank destekleri anlatıldı

Eximbank destekleri anlatıldı

Haber Merkezi - 14 Nisan 2017 Cuma - 18:10 Eximbank destekleri anlatıldı

Türk Eximbank ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) işbirliğiyle düzenlenen toplantıda, firma sahipleri, ihracat ve finansman yöneticilerine bankanın “kredi ve sigorta programları” anlatıldı.

A- A+

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, Türk Eximbank Denizli Şubesi’nin geçen hafta açılmasının ardından düzenlenen bu programın ihracatçılar için son derece yararlı olacağını söyledi.

Haberin DevamıReklam

Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ise, Denizli’nin Türkiye ihracatında önemli aktörlerden birisi olduğuna işaret ederek, Denizli2nin yıllık ihracatının 3 milyar dolara yaklaşması ve barındırdığı ihracat potansiyeli göz önüne alındığında, Eximbank’ın Denizli’de şubeleşmesinin ihracata daha fazla katkı sunacağının belirtti.

Açılış konuşmalarının ardından, kredi ve sigorta programları hakkında bilgilendirmeler için, Türk Eximbank Ege Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Yıldırım ve Türk Eximbank Operasyon ve Raporlama Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Zeynep Kandiyeli sunumlarını gerçekleştirdi.