29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. Erdoğan: Risk alın, başarın

Erdoğan: Risk alın, başarın

Haber Merkezi - 13 Nisan 2017 Perşembe - 12:55 Erdoğan: Risk alın, başarın

Denizli Ticaret Odası’nda (DTO) yürütülen Girişimcilik Eğitim Programını tamamlayan 60 kişi daha sertifikalarını aldı. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, girişimcinin cesur olması gerektiğini belirterek, “Risk almadan başarıyı yakalayamazsınız. Hepinizde bu potansiyeli görüyorum. Cesur girişimciler sayesinde Türkiye’nin ekonomisi daha da güçlenecek” dedi.

A- A+

DTO ve KOSGEB işbirliği ile yürütülen Girişimcilik Eğitim Programı’nı başarıyla tamamlayan 60 girişimci adayı sertifikalarını düzenlenen törenle aldı. Törene, DTO Başkanı Uğur Erdoğan, KOSGEB Müdürü Mahmut Oğuz Kılınç, Denizli Ticaret Odası Meclis üyeleri Hulusi Ay ve Kubilay Volkan da katıldı.

Denizli insanının girişimci ruha ve cesarete sahip olduğunu belirten DTO Başkanı Erdoğan, “Sertifika almaya hak kazanan girişimci adayı arkadaşlarımızda da aynı ışığı ve cesareti görüyorum. Kurulan her işletme, ekonomimize katkı, insanımıza iş kapısı anlamına geliyor. Bu anlamda girişimci adayı arkadaşlarımız ülkemiz adına da önemli bir sorumluluk üstlenmiş durumdalar. Bir işletme sahibi olmak, mutlaka risk almayı gerektiriyor. Risk almadan başarılı olmanın imkanı yok. Ben de işimi kurarken, projemi bütün yönleriyle, riskleri ve avantajlarıyla inceledim adımımı attım. Siz de risk almaktan çekinmeyin. Ben her birinizin başarılı olacağına inanıyorum. Ayrıca işletmelerinizi kurduktan sonra da sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Açılışlarınıza katılacak, sizleri ziyaret edeceğiz. Sorunlarınızın çözümü için her zaman kapımız açıktır” dedi.

Haberin DevamıReklam

KOSGEB Müdürü Mahmut Oğuz Kılınç ise, KOSGEB onaylı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini tamamlayıp sertifikasını alan girişimci adaylarını tebrik ederek, “Sertifika alan ve iş kurmak isteyen tüm kursiyerlerimizin çözemedikleri veya kafalarına takılan her noktada biz yardımcı olmaya hazırız. Her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tören sonunda 60 kursiyere sertifikaları verildi. Yılbaşından bu yana Denizli Ticaret Odası’ndan sertifika alan girişimci sayısı 240 oldu.