09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DENİB’in e-ticaret ve online pazarlama eğitimi...

DENİB’in e-ticaret ve online pazarlama eğitimi tamamlandı

Haber Merkezi - 18 Mart 2019 Pazartesi - 13:42 DENİB’in e-ticaret ve online pazarlama eğitimi tamamlandı

Denizli İhracatçılar Birliği’nce düzenlenen “Denizli’nin E-Ticaret ve Online Pazarlardaki Performans Yolculuğu Eğitim Programı” tamamlandı.

A- A+

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenen projede, toplamda 60 saat ve 10 gün süren eğitim programları, DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. İki ayrı grubun yer aldığı eğitimlerde, katılımcılara marka vaadini ve kurumsal tanıtım malzemelerini doğru oluşturma ve geliştirme, marka konumlandırma, e-ticaret, dijital pazarlama, online pazarlama teknikleri, B2B portalları ve kullanımı konu başlıklarında verilen eğitimlerde, eğitmen Kozan Demircan tarafından farklı örnekler üzerinden tecrübeler aktarıldı.

Haberin DevamıReklam

Proje kapsamında toplam 70 katılımcı, eğitimlerini büyük bir özveri vebaşarıyla tamamladı. Kuruyemiş, yaş meyve-sebze, dondurulmuş gıda, demir, çelik, tekstil, kablo, mermer, tarım, lojistik, elektronik, yazılım ve enerji gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin katılım belgeleri, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu ile Dijital Dönüşüm Lideri ve Akademisyen Kozan Demircan tarafından verildi.