29.05.2020, Cuma
13 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu

DTO’dan ihracatçılara ingilizce dış ticaret eğitim programı

Haber Merkezi - 1 Ekim 2019 Salı - 12:06 DTO’dan ihracatçılara  ingilizce dış ticaret  eğitim programı

Denizli Ticaret Odası (DTO), Uygulamalı İngilizce Dış Ticaret Eğitimi verecek. GEKA Genel Sekreter Vekili Özgür Akdoğan ile İngilizce Dış Ticaret Eğitimi Programı’nın protokolünü imzalayan Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, “Ülkemizde ilk 10’da yer alan ihracatçılarımızınelini güçlendirecek, Denizli’mizin ufkunu açacak bir çalışmaya daha imza atıyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun.” diyerek, üyelerini kurslara katılmaya çağırdı.

DTO tarafından Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Teknik Destek Programı’na sunulan ve başarılı bulunan İngilizce Dış Ticaret Eğitim Programı, , 25 kişiyle başlayacak ve ingilizce bilenler kabul edilecek. 10 günde 60 saatlik bir eğitimle, ihracatçı üyeleri ile çalışanlarını daha donanımlı bir hale getirecek.

“UYGULAMALI EĞİTİM GÖRECEKLER”

Programın içeriği hiç bilmeyen ya da kısmen dış ticareti bilenlere dönük oluşturulduğu için, kursta A’dan Z’ye tüm konular ele alınacak.Eğitim, uygulamalı olacak ve kursiyerler derslere kendi bilgisayarıyla katılacak.Kursiyerlere sağlancak ücretsiz internet bağlantısı ile kursta, TradeMap gibi interaktif sitelere giriş ve bilgi tarama eğitimi bu sayede uygulamalı yapılabilecek.

“DTO, İLKLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR”

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, DTO hizmet binasında, GEKA Genel Sekreter Vekili Özgür Akdoğan ile İngilizce Dış Ticaret Eğitimi Programı’nın protokolünü imzaladı. Erdoğan, “Bölgemizde ilk kez odamızca düzenlenecek ve GEKA Teknik Destek Programı’yla desteklenecekİngilizce Anlatımlı Dış Ticaret Eğitim Programımızın protokolünüimzaladık. Hayırlı ve uğurlu olsun. Üyelerimizin talepleri ve beklentileri doğrultusunda, eğitim çalışmalarımızı yıl boyunca kesintisiz sürdüreceğiz. Yeter ki, onlar bu programlara katılsınlar ve kendilerini yetiştirip günümüz rekabet koşullarına hazır hale getirsinler.” dedi.

4 KASIM’DA BAŞLAYIP 16 KASIM’DA SONA ERECEK

Eğitim, 4-9 Kasım ile 13-16 Kasım 2019 tarihleri arasında, DTO’nun 5’inci katındaki toplantı salonunda, 08.30-12.30 ile 13.00-15.00 saatleri içinde gerçekleştirilecek. İlgilenenlerin www.dto.org.tr/disticaret adresinden ön kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor.