DTO, üyelerini Dubai Fuarı’na götürdü – D20Haber
25.06.2024, Salı
23 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. DTO, üyelerini Dubai Fuarı’na götürdü

DTO, üyelerini Dubai Fuarı’na götürdü

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Haziran 2024 Çarşamba - 19:02Güncelleme: 5 Haziran 2024 Çarşamba - 19:02
DTO, üyelerini Dubai Fuarı’na götürdü

Denizli Ticaret Odası (DTO), üyelerini Dubai’de düzenlenen sezonun bölgedeki son büyük organizasyonu INDEX, The Hotel Show ve KIDSPACE fuarlarına götürdü. 25 kişilik fuar heyeti, sektördeki yenilikleri yerinde görüp, inceledi,

DTO,1.000’in üzerinde katılımcının bulunduğu Dubai INDEX, The Hotel Show ve KIDSPACE fuarlarında, üyelerinden 25 firmanın oluşturduğu bir heyetle yer aldı. Denizli’den de 9 firmanın stant açtığı fuar, en uzun süredir devam eden, konaklama sektöründeki en prestijli ticari organizasyon ve bölgedeki konaklama tedarikçileri ile alıcıları için buluşma noktası durumunda. Yenilikçi ürünleri sergileyerek sektöre hizmet eden fuarın 20 yıllık bir geçmişi de var. Dünyanın dört bir yanından konaklama tedarikçilerini kazançlarını artırmak üzere Orta Doğu ve Afrika pazarlarına eriştirmek gibi önemli bir görevi yerine getiriyor.

Haberin DevamıReklam
Fuarda açık alan tasarım, mobilya ve aydınlatma, çamaşırhane ve sonlandırma ekipmanları, dekoratif aksesuarlar ve aydınlatma malzemeleri, endüstriyel mobilyalar ile mutfak ve banyo ekipmanları, ev içi ve kontrat mobilyalar, ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme sistemleri ve ekipmanları, havuz ve spa ekipmanları, HORECA ve yemek servis ekipmanları, işletme malzemeleri ve ekipmanları, otel buklet malzemeleri, otel inşaat malzemeleri, otel teknolojisi ve güvenlik sistemleri, otel tekstil ve dekorasyon, pasta ve fırın makine ve ekipmanları, servis ve ikram ekipmanları, spor ve fitness ekipmanları, temizlik ve tesis yönetimi ekipmanları, uyku ekipmanları ile zanaat ürünleri yer alıyor.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerinden gelen talepler doğrultusunda yurt içi ve yurt dışındaki uluslararası fuarlara katılım desteği vermeye devam edeceklerini söyledi. Erdoğan, “Sektörlerimizin, üyelerimizin ve ihracatımızın gelişmesi için elimizden gelen her türlü desteği sağlıyoruz. Denizlimiz daha çok tanıtılsın, daha fazla ticaret yapsın ve daha iyi olsun istiyoruz” dedi.

Denizli Ticaret Odası olarak, üyelerinin küresel pazarda rekabet güçlerini artırmaları için çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Erdoğan, “Üyelerimiz fuarlarda gerçekleştirilen çeşitli seminer ve toplantılara da katılarak, sektörlerindeki gelişmeleri ve trendleri yakından takip etme imkânı buluyorlar. O nedenle, bu tür etkinlikler hem bilgi ve tecrübelerini artırıyor hem de iş bağlantılarını geliştirip güçlendiriyor” diye konuştu.