20.01.2020, Pazartesi
1 °C / 9 °C Denizli Hava Durumu

DTO Başkanı Erdoğan 2’nci 500’de yer alan şirketleri kutladı

Haber Merkezi - 12 Temmuz 2019 Cuma - 10:55 DTO Başkanı Erdoğan 2’nci 500’de yer alan şirketleri kutladı

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İstanbul Sanayi Odası’nın Türkiye’nin 2’nci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi’nde yer alan 11 firmayı kutladı.

Denizli, 11 firmasıyla İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) yayınladığı Türkiye’nin 2’ci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi’nde yer aldı. Denizli iş dünyasından 5’i tekstil, 3’ü emaye bakır tel, kablo ve elektrik, 1’i çimento, 1’i hazır beton, 1’i de gıda sektöründen olmak üzere 11 şirketin Türkiye’nin ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almasının önemli bir gelişme olduğunu vurgulayan Erdoğan, şunları kaydetti:

“Tüm dünyada yaşanan hızlı gelişmeler ile ekonominin yeniden şekil almasına rağmen, çağın koşullarına ayak uydurarak firmalarımızın bu tür sıralamalarda yer alması önemli bir başarıdır. Onların iyi olduğunu görmek ve bilmek, diğer firmalarımız için de moral ve motivasyon kaynağı olmaktadır. O nedenle, şehrimizin girişimci ruhunu diri tutan bu tür güzel haberlere konu olan firmalarımızın, işvereninden emekçisine kadar her kademesindeki çalışanını kutluyor, başarılarının artarak sürmesini diliyorum.”