25.04.2019, Perşembe
14 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. PAMUKKALE
  4. /
  5. Pamukkale Belediyesi’nin şenlik parkı çocukları eğlendiriyor

Pamukkale Belediyesi’nin şenlik parkı çocukları eğlendiriyor

Haber Merkezi - 30 Eylül 2018 Pazar - 11:10 Pamukkale Belediyesi’nin şenlik parkı çocukları eğlendiriyor

Pamukkale Belediyesi’nin düzenlediği “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği, Karahayıt ve Pelitlibağ mahallelerinde devam etti. Şenliğe katılan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, çocuklarla oyunlar oynadı, onlara ikramlarda bulundu.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, her hafta farklı iki mahallede düzenledikleri çocuk şenliklerine bizzat katılarak, vatandaşların eğlencelerine ortak oluyor. Şenliklerde, vatandaşlarla tek tek ilgilenerek, ikramlarda bulunan ve çocukların oyunlarına eşlik eden Başkan Hüseyin Gürlesin, “Geleceğe dönük projelerimizin yanı sıra, vatandaşlarımızla birlik beraberlik içinde vakit geçirebilmek ve onların sosyal yaşantısına alternatif seçenek sunmak amacıyla başlattığımız çocuk şenliklerimize devam ediyoruz. Bu hafta Karahayıt’ta hizmet binamız önünde, Pelitlibağ’da da Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde çocuklarımızın eğlenmesini sağlamış olduk. Çocukların mutluluğu bizim için önemli. Bu ve benzeri etkinliklerle ilçemizdeki çocukların mutlu olması için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İLÇE HALKI ŞENLİKLERDEN MEMNUN

Pamukkale Belediyesi’nin bu hafta sonunda Karahayıt ve Pelitlibağ’da düzenlediği çocuk şenliklerine katılan vatandaşlar, Başkan Gürlesin’e teşekkür etti. Kurulan stantlara gelen çocuklar, halat çekme ve çuval yarışlarına katılırken, çocuk oyun gruplarında doyasıya eğlendi. Palyaçoların yüz boyamalarla çocukların mutluluğuna eşlik ettiği şenliklerde miniklere pamuk şeker, Osmanlı macunu, limonata ve dondurma ikramı da yapıldı. Çocuk şenliğine çocuklarıyla birlikte katılan vatandaşlar, “Çocuklarımız için çok güzel bir etkinlik oldu. Arkadaşlarıyla birlikte doyasıya eğlendiler. Emeği geçen Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.