Pamukkale’de çocuklar ramazan şenlikleriyle eğlendi – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale’de çocuklar ramazan şenlikleriyle eğlendi

Pamukkale’de çocuklar ramazan şenlikleriyle eğlendi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Mart 2024 Pazartesi - 15:08Güncelleme: 25 Mart 2024 Pazartesi - 15:08
Pamukkale’de çocuklar ramazan şenlikleriyle eğlendi

Pamukkale Belediyesi’nin Ramazan ayına özel Aktepe Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği Ramazan Çocuk Şenlikleri’nde çocuklar gönüllerinde eğlendi.

Pamukkale Belediyesi, Ramazan ayına özel, Aktepe Sosyal Tesisleri’nde 3 gün süren Ramazan Çocuk Şenlikleri organize etti. Aktepe Sosyal Tesisleri’nde 22-23-24 Mart tarihlerinde saat 16:00’da başlayan eğlencelerde, minikler gönüllerince eğlendi.

 

Ramazan şerbeti, pamuk şeker, Osmanlı macunu gibi geleneksel ikramların olduğu şenliklerde, minikler Hacivat-Karagöz, çocuk tiyatroları ile bol bol güldü.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, şenliklere gelen tüm miniklere teşekkür etti. Örki, “Şenlikleri düzenlemekteki amacımız, Ramazan’ın güzelliğine çocuklarımızın neşesi, gülümsemesi eklensin ve daha da büyüsün bu güzellik istemiştik. Gerçekten de öyle oldu. Ramazan’ın güzelliği çocuklarımızın kahkahaları eşliğinde daha da güzelleşti. Çocuk olmak ne güzel. Ramazan ayının güzelliği, çocuklarımızın zihinlerinde eğlencesiyle kalsın istemiştik. Sağolsun anne babalarımız davetimizi geri çevirmedi, çocuklarının ellerinden tutup geldiler. Çocuklarımız 3 gün boyunca doyasıya eğlendiler. Ramazan şenliklerimize gelen tüm çocuklarımıza ve ailelerimize teşekkür ederim” dedi.