15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. MHP
  6. /
  7. Garip: Pamukkale’de her 4 kişiden 1’i...

Garip: Pamukkale’de her 4 kişiden 1’i geçmişte MHP’ye oy vermiş

Haber Merkezi - 2 Temmuz 2022 Cumartesi - 12:57 Garip: Pamukkale’de her 4 kişiden 1’i geçmişte MHP’ye oy vermiş

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Pamukkale İlçe teşkilatı, düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Mhp İl Başkanı Yusuf Garip burada yaptığı konuşmada, “Geçmiş dönemde İlçede yüzde 24,5 oy aldık. Yani, Pamukkale’de yaşayan her 4 kişiden 1’i MHP’ye oy vermiş” dedi.

A- A+

Çamlık Beyaz Kafe’de düzenlenen Kahvaltı Tanışma Toplantısı’na MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip, MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Ülkü Ocakları Denizli Şube Başkanı Özgür Solak, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan MHP Pamukkale İlçe Başkanı Yılmaz, 27 Haziran’da ilçe yönetiminin yenilendiğini dile getirdi. Yılmaz, “Genel Başkanımız Doktor Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle ve genel merkezimizin oluruyla Pamukkale ilçemizde yeni bir yönetim teşekkül etmiş durumda. Hep birlikte tanışmak üzere buradayız. Pamukkale ilçemizin her bir noktasında teşkilat çalışmalarımızı yeni dönemde sinerjiyle yürüteceğimize inanıyorum. Denizli’de 2023 ve 2024 seçimlerine Cumhur İttifakı hazırdır. Teşkilat çalışmalarımıza heyecanla, onurla ve gururla devam edeceğiz. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

“TEREDDÜTE MAHAL YOK”

Haberin DevamıReklam

Garip ise konuşmasında 50 kişilik yeni bir liste yapıldığını belirterek, “Pamukkale ilçemizde 2023’e gidecek ilçe teşkilatımız yetkilendirilmiştir. Bu durum, Pamukkale ilçemizde ve Denizlimizde milliyetçi hareket ile ilçe başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’a olan güveni göstermektedir. İlçe başkanımızla beraber listede ismi bulunan bütün arkadaşların adlarının altında Sayın Genel Başkanımızın ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın’ın imzasının olması bu güvenin aslı ve ispatıdır. Bununla ilgili hiçbir tereddüte mahal yoktur” diye konuştu.

“PAMUKKALE’DE POTANSİYELİMİZ MEVCUT”

Pamukkale ilçesinde 2023 seçimleri için mahalle ve sandık bazlı çalışma yapacaklarını dile getiren Garip, “Bize düşen görev, birlik ve beraberlik içerisinde 2023’e giden yolda başarıyı elde etmek için el ele gönül birliğiyle hareket etmektir”dedi. Geçmiş dönemde İlçede yüzde 24,5 oy aldıklarını söyleyen Garip, “Yani, Pamukkale’de yaşayan her 4 kişiden 1’i MHP’ye oy vermiş. Bu demektir ki Milliyetçi Hareket Partisi’nin Pamukkale’de potansiyeli her zaman mevcut. Kalan bu bir yıldan az sürede sadece seçim odaklı çalışacağız. Milliyetçi ve ülkücü hareketi Pamukkale ilçesinde başarıya sizlerle beraber götüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Toplantı, toplu fotoğraf çekimiyle birlike sona erdi.