07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BABADAĞ
  8. /
  9. Yeni maden sahaları ihaleye çıkarıldı

Yeni maden sahaları ihaleye çıkarıldı

Haber Merkezi - 24 Haziran 2022 Cuma - 09:55 Yeni maden sahaları ihaleye çıkarıldı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Denizli’deki maden sahalarıyla ilgili yeni bir ihale açtı.

A- A+

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Denizli, Aydın ve Afyonkarahisar’da bulunan 4. grup maden sahalarını ara ya da uç ürün üretimine yönelik tesis kurulması şartı ile ihale edecek.

Başvurular, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Atilla Şinasi ÖZDEMİR Konferans Salonu’nda İhale Komisyonuna doğrudan yapılacak. Posta veya diğer yollardan yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

İhalesi yapılacak sahaların başvurusunda, teklif mektubu ve geçici ihale teminatı ayrı ayrı kapalı zarflar içinde, diğer müracaat evrakları ile birlikte başka bir zarfa konulacak. Teklif mektubu konulan zarfın üzerine müracaatçının TC kimlik numarası veya vergi numarası ile “teklif mektubu”dur yazılacak.

Haberin DevamıReklam

İhale teminatı konulan zarfın üzerinde de müracaatçının TC kimlik numarası veya vergi numarası ile “ihale teminatıdır” yazısı yer alacak.

Teklif mektubunun ve ihale teminatının konulduğu zarfla birlikte diğer müracaat evraklarının konulduğu zarfın üzerine gerçek kişiler için ihale edilecek sahanın ili, erişim no, müracaatçının adı soyadı, T.C. kimlik no; tüzel kişiler için ihale edilecek sahanın ili, erişim no, unvanı, vergi no, vergi dairesi, varsa vekilin adı soyadı, T.C. kimlik no bilgileri yazılı olacak.