Sarayköy Tarım ve Kültür Festivali’nde Derya Uluğ gecesi – D20Haber
23.09.2023, Cumartesi
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Sarayköy Tarım ve Kültür Festivali’nde Derya...

Sarayköy Tarım ve Kültür Festivali’nde Derya Uluğ gecesi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 27 Ağustos 2023 Pazar - 10:02Güncelleme: 27 Ağustos 2023 Pazar - 10:02
Sarayköy Tarım ve Kültür Festivali’nde Derya Uluğ gecesi

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, Sarayköy Tarım ve Kültür Festivali’nde verdiği konserde sevenleriyle buluştu.

Sarayköy Tarım ve Kültür Festivali kapsamında düzenlenen etkinliklerle ilçeyi tanıyan ve turizm noktalarını keşfeden ziyaretçiler, halk konserleriyle festival coşkusunu yaşamaya devam ediyor.

 

Bu kapsamda düzenlenen konserde sahne alan Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Derya Uluğ en sevilen şarkılarını festivale gelen çok sayıda ziyaretçi ile birlikte söyledi.

Çevre il ve ilçelerin de ilgi gören konser sonrası Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, başarılı sanatçıya ilçenin kahramanlığını simgeleyen efe heykeli hediye etti.

Konser sonrası kısa bi,r konuşma yapan Özbaş, “Değerli sanatçımız Derya Uluğ, muhteşem coşkusu ile yüreklerimizi ferahlattı. Tekrar ayaklarınıza sağlık. Sarayköylü hemşehrilerimiz birlikte büyük işler başardık. Bundan sonrada hep birlikte başarmaya devam edeceğiz. Çünkü biz hep şunu söyledik; ‘Biriz, güçlüyüz, Sarayköylüyüz!”

Başarılı sanatçıya çiçek takdim eden AK Parti Milletvekili Nilgün Ök ise, “Bende sanatçımız Derya Uluğ’a ve bu muhteşem orkestraya çok teşekkür ediyorum. Sarayköy’ün enerjisi çok güzel. Bizi sizlerle buluşturarak böylesi güzel bir festival hazırlayan Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

BUGÜN HALUK LEVENT SAHNEDE

Sarayköy Tarım ve Kültür Festivali’nin final günü olan 27 Ağustos Pazar günü rock müziğinin sevilen ismi Haluk Levent sevenleriyle buluşacak.