Sarayköy Belediyesinin iftar sofrası Ada Mahallesi’nde kuruldu – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Sarayköy Belediyesinin iftar sofrası Ada Mahallesi’nde...

Sarayköy Belediyesinin iftar sofrası Ada Mahallesi’nde kuruldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 19 Mart 2024 Salı - 10:14Güncelleme: 19 Mart 2024 Salı - 10:14
Sarayköy Belediyesinin iftar sofrası Ada Mahallesi’nde kuruldu

Sarayköy Belediyesi tarafından Ada Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine katılan Başkan Ahmet Necati Özbaş, “Ramazan ayının manevi iklimini hep birlikte hissediyoruz” dedi.

Sarayköy Belediyesince, ramazan ayı boyunca her gün bir mahallede iftar sofrası kuruluyor. Ada Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, eşi Esin Özbaş ve mahalle sakinleri katıldı.

Vatandaşlarla birlikte orucunu açan Özbaş, daha sonra masaları gezerek mahalle sakinleri ile sohbet etti. Özbaş, düzenledikleri iftar programları ile ramazan coşkusunu yaşatmayı amaçladıklarını söyledi.

Mahalle kültürünün devamını sağlayarak birlik ve bütünlük sağlamak istediklerini dile getiren Özbaş, "Ramazan ayının coşkusunu bir araya gelerek, yan yana aynı masalarda oturup birlikte orucumuzu açarak yaşıyoruz. Her akşam bir mahallemizde bir araya gelerek Ramazan ayının manevi iklimini hep birlikte hissediyoruz. Vatandaşlarımızı 11 ayın sultanı Ramazan'da kuracağımız sofralarımıza davet ediyoruz" dedi.